دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

میلگرد آهنی مفتولی کششی

 

میلگرد آهنی مفتول کششی از جمله محصولات بسیار کابردی در صنعت ساخت و ساز به شمار می رود. این محصول دارای ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود بوده که آن را تا به این اندازه محبوب کرده است. در واقع به کمک این محصولات می توان باعث افزایش مقاوم و استحکام ساختمان ها و سازه ها شد و بدین صورت ضریب ایمنی و کیفیت را افزایش داد.

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد میلگرد آهنی مفتول کششی

میلگرد ها به صورت کلی از جمله محصولاتی هستند که به وفور در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند. حال آن که میلگرد آهنی مفتول کششی به دلیل شکل خاص و تفاوت در روند تولید، کاربردهای بسیار بیشتری پیدا کرده است. از این مدل میلگردها می توان برای افزایش مقاومت کششی بتن استفاده کرد. بدین صورت با جایگذاری آن در بتن، از ترک خوردگی و شکست آن جلوگیری صورت می گیرد.
 
البته که کاربردهای این محصول تنها به صنعت ساخت و ساز ختم نمی شود. از میلگرد آهنی مفتول کششی می توان برای ساخت طیف گسترده ای از محصولات دیگر نیز استفاده کرد. همچنین شاهد حضور آن در صنعت خودروسازی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات مختلف نیز هستیم.
 

خرید آنلاین میلگرد آهنی مفتول کششی

خرید میلگرد آهنی مفتول کششی به صورت حضوری مشکلات و چالش های خاص خودش را داشت. از پیدا کردن یک منبع خرید معتبر گرفته تا هزینه های رفت و آمد و سفارش، همگی باعث شده که امروزه خرید این محصولات به صورت اینترنتی و آنلاین رونق زیادی پیدا کند. به کمک خرید آنلاین این مدل از میلگردها، شما قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن، طیف وسیعی از فروشندگان و ارائه دهندگان را پیدا کرده و از میان آن ها دست به انتخاب بزنید.
 
از سوی دیگر، فروشگاه های اینترنتی با حدف واسطه های موجود، می توانند قیمت نهایی محصول را کاهش دهند. از دیگر مزایای خرید آنلاین میلگرد آهنی مفتول کششی می توان به امکان سفارش در هر تایمی از شبانه روز و هفت روز هفته اشاره کرد. البته به یاد داشته باشید که یافتن یک فروشگاه اینترنتی معتبر و شناخته شده، یکی از مهمترین وظایفی است که باید به عهده بگیرد.
 

بررسی قیمت لحظه ای میلگرد آهنی مفتول کششی

قیمت لحظه ای میلگرد آهنی مفتول کششی می تواند بسته به فاکتورهای بسیار گوناگونی تغییر پیدا کند. از جمله مهمترین این فاکتورها می توان به نوسانات بازار ارز اشاره کرد. هنوز هم بسیاری از مواد و متریال های اولیه برای تولید این محصولات از خارج به داخل کشور وارد می شود. از این رو هزینه های گمرک و حمل و نقل در کنار نوسانات بازار ارز، قادر است تا قیمت لحظه ای این محصول را تغییر دهید. البته که در این میان نباید از تاثیرات قیمت جهانی فولاد و آهن نیز غافل شد. برای داشتن یک خرید مقرون به صرفه، لازم است تا قیمت لحظه ای این محصول را مورد بررسی قرار دهید.
 

تشخیص کیفیت میلگرد آهنی مفتول کششی

برای بررسی تشخیص کیفیت میلگرد آهنی مفتول کششی نیاز است تا به استانداردهای ساخت آن میلگرد توجه داشته باشید. اندازه و وزن، استحکام، گرید، نقطظه تسلیم، طول و ... از دیگر فاکتورهایی هستند که روی کیفیت این محصول تاثیرگذار هستند. همچنین نیاز است تا در زمان خرید، به ظاهر میلگردهای خود نیز توجه داشته باشید.
 

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید