دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

توری فرنگی گالوانیزه گرم

توری فرنگی گالوانیزه گرم یکی از انواع توری مفتولی در بازار با چشمه هایی شش گوشه است که از نظر ظاهری شباهت زیادی به توری های مرغی دارد، اما قطر بیشتر این محصولات باعث شده تا از نظر استحکام و مقاومت در جایگاه بهتری قرار گیرند. در ادامه به جزئیات بیشتری از این محصولات می پردازیم.

 

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد توری فرنگی گالوانیزه گرم

توری فرنگی گالوانیزه گرم در مقایسه با توری گالوانیزه سرد، از دوام، استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار است. این نوع توری فلزی در شرایط دمایی سخت تاب آوری خوبی داشته و در برابر رطوبت نیز دچار زنگ زدگی یا خوردگی نمی شود. همین مشخصات و قابلیت ها باعث شده تا توری فرنگی به محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان دست پیدا کند. از کاربردهای توری فرنگی گالوانیزه گرم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ·      حصار کشی و دیوار کشی برای مزارع، زمین های کشاورزی و باغ ها
 • ·      دیوارکشی برای ویلاها
 • ·      دیوارکشی برای زمین های ورزشی
 • ·      به عنوان یک محافظ در پروژه های ساختمانی جهت جلوگیری از سقوط کارگران یا مصالح
 • ·      به عنوان یک عامل جداکننده در محیط های کاری
 • ·      برای ساخت سقف سوله
 • ·      کاربرد در عملیات سیمان کاری
 • ·      استفاده در دور دیوار برای افزایش مقاومت آن
 • ·      در صنایع مجسمه سازی
 • ·       برای ساخت محوطه در ساختمان های مسکونی
 • ·      کاربرد در مرغداری ها به عنوان یک نوع حفاظ و...

خرید آنلاین توری فرنگی گالوانیزه گرم

برای خرید آنلاین توری فرنگی گالوانیزه گرم می توانید از طریق نمایندگی ها و مراکز معتبر آن اقدام کنید. این مجموعه ها جزء فروشگاه های تخصصی در زمینه تولید و ساخت توری فرنگی هستند که محصولات خود را با بهترین متریال روز تهیه می کنند. شما می توانید با مراجعه به سایت های آنلاین فروشگاهی، لیستی متنوع از انواع توری فرنگی گالوانیزه گرم در ضخامت ها و ابعاد مختلف را مشاهده کرده و بر اساس مشخصات ساخت و قیمت محصول، مناسب ترین نوع آن را خریداری کنید.

بررسی قیمت لحظه ای توری فرنگی گالوانیزه گرم

قیمت توری فرنگی گالوانیزه گرم به عوامل متعددی بستگی دارد. اصولا قیمت این محصولات را بر اساس ضخامت، ابعاد، سایز بندی چشمه ها و سطح کیفی محصول تعیین می کنند که برای هر شرکت فروشنده متفاوت از دیگری است. علاوه بر این، تورم حاکم در بازار و نوساناتی که در نرخ ارز ایجاد می شود، ثبات در قیمت محصولات را از بین برده و موجب تغییراتی در قیمت لحظه ای توری فرنگی می شود. با توجه به این موارد، بهترین راه اطلاع از قیمت لحظه ای توری فرنگی گالوانیزه گرم، مراجعه به مراکز اینترنتی معتبر و استعلام قیمت روز محصولات از طریق آن هاست.

تشخیص کیفیت توری فرنگی گالوانیزه گرم

برای شناسایی و تشخیص کیفیت توری فرنگی گالوانیزه گرم می بایست بررسی های دقیقی در خصوص محصولات انجام دهید. متریالی که در ساخت این محصولات به کار رفته و همچنین شیوه تولید آن، تاثیر زیادی در کیفیت نهایی توری فرنگی گالوانیزه گرم دارد. از آن جایی که تشخیص دقیق سطح کیفی محصول کار چندان راحتی نیست، بهتر است قبل از سفارش کالا، از نظرات و دانش متخصصین این حوزه کمک گرفته تا بتوانید محصول مرغوب و درجه یک را از نوع نامرغوب آن تشخیص دهید.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید