دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

توری فنس سرند رولی گالوانیزه گرم

توری سرند یکی از پرکاربردترین توری فلزی در صنایع است که توسط آلیاژهای مختلفی تولید می شود. از انواع توری سرند عرضه شده به بازار می توان به توری سرند گالوانیزه، توری آهنی، توری استیل و توری فولادی اشاره کرد. هر کدام از این توری ها در مشخصات ساخت متفاوت از یکدیگر هستند. از این رو طبیعی است که میزان دوام و استقامت آن ها نیز متفاوت باشد.

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

معیار خریداری توری فنس سرند رولی گالوانیزه از سایت 

توری فنس سرند رولی گالوانیزه که از درجه یک ترین مفتول گالوانیزه تهیه شده، جزء مرغوب ترین و بادوام ترین انواع توری فنس سرند رولی است. این توری به دلیل پوشش گالوانیزه در برابر شرایط محیطی سخت همچون رطوبت، گرما، زنگ زدگی و خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار است و در گذر زمان به راحتی دچار آسیب نمی شود. معمولا تمامی انواع توری سرند عرضه شده به بازار با یک هدف کلی ساخته می شوند و آن هم عملیات غربال کردن و تفکیک مواد ناهمگن از یکدیگر است. 
این هدف و کاربرد مشترک تمام توری های سرند در هر نوعی است. اما این محصولات با توجه به آلیاژهایی که در ساخت آن ها به کار رفته دارای کاربردهای دیگری نیز هستند که در بخش های آتی با آن ها آشنا خواهیم شد. از آن جایی توری فنس سرند رولی گالوانیزه، به شکل رول شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد، توجه به مشخصات محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین خریداران می بایست در هنگام سفارش محصول، حتما فاکتورهای زیر را در نظر داشته باشند:
ارتفاع و عرض هر رول
ابعاد توری
ضخامت مفتول های به کار رفته در توری
سایز چشمه ها که تاثیر مستقیمی بر وزن و مقاومت توری دارند.

موارد استفاده توری فنس سرند رولی گالوانیزه

توری ها در بازار انواع و اقسام گوناگونی دارند و هر کدام بسته به مشخصات ساخت، استانداردها، سطح کیفی، جنس و... کاربردهای مختلفی دارند. توری فنس سرند رولی گالوانیزه نیز جزء پرکاربردترین انواع توری سرند در بازار است. علاوه بر جداسازی و تفکیک مواد مختلف در صنایع که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم، این محصولات کاربردهای دیگری نیز دارند. لیست زیر شامل مهم ترین موارد مصرف توری سرند گالوانیزه است که آن را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:
کاربرد برای غربال کردن دانه های قهوه
کاربرد در معادن جهت تفکیک موادی همچون خاک، شن و ماسه
کاربرد در صنایع غذایی برای تفکیک مواد مختلف از یکدیگر
کاربرد در صنایع دارویی
کاربرد در صنعت نفت و گاز و صنایع پتروشیمی
کاربرد در پالایشگاه ها
کاربرد در صنایع هوافضا
کاربرد در صنایع کاغذسازی
کاربرد در صنعت ساختمان سازی به عنوان یک حفاظ جهت مراقبت از کارگران ساختمانی حین کار
کاربرد به عنوان محافظ پنجره
کاربرد برای حصارکشی در زمین های کشاورزی
برای فیلتر سازی
تولید قفس برای نگهداری از پرندگان و حیوانات
به عنوان یک حفاظ مقاوم و محکم در مناطق نظامی
برای محکم کردن و افزایش امنیت صرافی ها، طلا فروشی ها و...
استفاده در پروژه های عمرانی مختلف همچون سد سازی، پل سازی و...
می بینید که از توری سرند گالوانیزه استفاده های گوناگونی می شود. تنها نکته ای که در خصوص این محصولات می بایست به آن توجه داشته باشید این است که در هنگام خرید حتما به مشخصات توری دقت داشته باشید. برای اینکه بتوانید بیشترین استفاده را از توری سرند گالوانیزه داشته باشید حتما مشاوره های لازم را در هنگام خرید از کارشناسان این حوزه دریافت کنید.

مشخصات انواع توری فنس سرند رولی گالوانیزه

در این بخش با برخی از مهم ترین مشخصات ساخت توری فنس سرند رولی گالوانیزه آشنا می شویم. همانطور که می دانید، توری ها به دو شکل رولی و برگی به بازار عرضه می شوند و هر کدام از انواع آن مشخصات مخصوص به خود را دارند. توری سرند رولی گالوانیزه نیز دارای استانداردهای خاصی در تولید است. به عنوان مثال این توری ها معمولا در رول های 30 متری به بازار عرضه می شوند. سایز چشمه نیز که یکی از فاکتورهای بسیار مهم در میان مشخصات توری است، می تواند متفاوت و متغیر باشد. استاندارد چشمه در توری سرند گالوانیزه نسبت به قطر و ضخامت سیم به شرح زیر هستند:
سایز چشمه توری 7 میلیمتر: ضخامت مفتول 1 میلیمتر
سایز چشمه توری 8 میلیمتر: ضخامت مفتول 1 و 1.2 میلیمتر
سایز چشمه توری 10 میلیمتر: ضخامت مفتول 1.2 و 1.5 میلیمتر
سایز چشمه توری 12 میلیمتر: ضخامت مفتول 1.2 و 1.5 میلیمتر
سایز چشمه توری 15 میلیمتر: ضخامت مفتول 1.5 و 2 میلیمتر
سایز چشمه توری 20 میلیمتر: ضخامت مفتول 1.5، 2 و 2.5 میلیمتر
دقت داشته باشید که توجه به این اندازه ها در هنگام خرید محصول بسیار مهم است. چرا که هر کدام از این توری ها با مشخصات ارائه شده، کاربردهای مخصوص به خود را دارند و نمی توانند برای هر موردی کارایی قابل قبولی را داشته باشند.
 

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید