دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

توری مرغی گالوانیزه سرد

توری مرغی اصولا از آن دست انواع توری در بازار است که به دو روش رایج گالوانیزه سرد و گرم تولید می شود. توری مرغی گالوانیزه سرد از مرغوب ترین سیم های گالوانیزه تهیه شده که از انعطاف بالایی نیز برخوردار است. 

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

موارد کاربرد توری مرغی گالوانیزه سرد کدام اند؟

توری مرغی گالوانیزه سرد به دلیل وزن کم و قابلیت حمل و نقل آسان به یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین انواع توری مرغی در بازار تبدیل شده است. این توری فلزی بهترین گزینه در پرورش حیوانات و گیاهان هستند و اصولا قیمت های مناسب و مقرون به صرفه ای دارند. از کاربردهای توری مرغی گالوانیزه سرد عبارتند از:
  • کاربرد در دیوارکشی و حصار کشی
  • برای ساخت سقف سوله 
  • کاربرد در ساخت فرشینه
  • استفاده در دور ستون ساختمان به جهت افزایش مقاومت سازه
  • به عنوان یک عامل محافظت کننده از گیاهان در برابر حملات احتمالی حیوانات درنده
  • استفاده در ساخت بالکن ساختمان های مسکونی برای جلوگیری از ورود پرندگان به داخل بالکن یا تراس
  • نصب روی ایزوگام
  • کاربرد در عملیات کاشی کاری و زیر سازی سرامیک و...

خرید آنلاین توری مرغی گالوانیزه سرد

مهم ترین نکته ای که در خرید آنلاین توری مرغی گالوانیزه سرد می بایست به آن دقت داشته باشید، اطمینان از اعتبار برند تولید کننده محصول است. با توجه به تعدد شرکت های تولید کننده، محصولات عرضه شده به بازار از نظر کیفیت در سطوح مختلفی قرار می گیرند و هر کدام نیز مقاومت و دوام مختلفی دارند. 
به همین جهت اصولا توصیه می شود برای اطمینان از کیفیت کالا، حتما آن را از نمایندگی های معتبر تهیه کنید. از این طریق همچنین می توانید به لیست اطلاعات روز محصولات دسترسی داشته و مطابق با نیاز خود بهترین نوع توری مرغی را تهیه کنید.

قیمت روزانه توری مرغی گالوانیزه سرد از سایت

یکی از اقداماتی که می بایست به عنوان خریدار و متقاضی توری مرغی گالوانیزه سرد انجام دهید، بررسی لحظه ای قیمت این محصولات است. با توجه به نوسانات نرخ ارز در بازار داخلی، قیمت تولیداتی که بر پایه آهن و فولاد ساخته می شوند بسیار متغیر و نوسانی است. از این رو نمی توان به قیمت های یک ماه یا یک هفته پیش بسنده کرد. لازم است حتما لیست قیمت روز و لحظه ای توری مرغی گالوانیزه سرد را از طریق مراکز اینترنتی معتبر استعلام کنید. 

توری مرغی گالوانیزه سرد خوب را از کجا بخریم؟

برای تشخیص کیفیت توری مرغی گالوانیزه سرد، لازم است پارامترهای مختلفی را بررسی کنید. کیفیت متریال به کار رفته در ساخت توری مرغی، روش تولید و استانداردهای در نظر گرفته شده در ساخت آن، ابعاد، ضخامت و سایز چشمه ها، از عواملی هستند که در کیفیت محصول نقش دارند. 
گاهی تشخیص کیفیت برای یک خریدار معمولی کار چندان راحتی نیست. از این رو، توصیه می شود در قدم نخست حتما از اعتبار فروشنده کالا اطمینان حاصل کنید. اعتبار یک شرکت تا حدودی کیفیت محصول را تضمین می کند. اما جدا از این مورد، می توانید در هنگام خرید از مشاوره های کارشناسان خبره در این زمینه نیز استفاده کنید.
 

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید