دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه

 
یکی از پرمصرف ترین گریتینگ های موجود در بازار، گریتینگ تسمه مضرس چهارپهلو گالوانیزه است. این محصول یک صفحه مشبک بوده که از تسمه های گالوانیزه ای که به صورت عمودی بر یکدیگر قرار دارند، ساخته شده است. جنس گالوانیزه این تسمه ها موجب شده تا مقاومت و استحکام این محصول بسیار افزایش پیدا کند و به همین دلیل، شاهد حضور آن در صنایع مختلف باشیم.
 
 
 
 
مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه

از گریتینگ ها به عنوان یک کفپوش در محیط های کارگاهی و یا کارخانه ای می توان استفاده کرد. این محصول قادر است تا با ایجاد اصطکاک کافی، از سر خوردن و یا لیز خوردن افراد جلوگیری کند. بدین صورت می تواند منجر به افزایش ایمنی محیط کار شود. البته که این گریتینگ ها قادر هستند تا در صنایع مهم دیگری نیز مورد استفاده قرار بگیرند.
 
از مهمترین این صنایع می توان به صنعت ساخت و ساز اشاره کرد. یک گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه می تواند در ساخت انواع دریچه های درب و پنجره، راه پله ها و پارکینگ های طبقاتی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین می توان از آن جهت تولید دریچه های فاضلاب، آب نما، پارک های تفریحی و ... نیز استفاده کرد.

خرید آنلاین گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه

با خرید به صورت آنلاین و اینترنتی گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه می توانید از مزایای بسیار زیادی برخوردار شوید. شما قادر خواهید بود تا با مطالعه فروشگاه های مختلف، بهترین و مناسب ترین آن ها را پیدا کنید. همچنین می توانید در هر ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته، نسبت به ثبت سفارش خودتان اقدام کنید.
 
به کمک خرید آنلاین، دیگر اهمیتی ندارد که آیا دسترسی به یک فروشگاه فیزیکی گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه دارید یا خیر. همچنین دیگر مهم نیست که در کدام یک از شهرهای ایران واقع شده اید. همواره می توانید محصول مورد نظر خودتان را به سرعت سفارش داده و در محل تحویل بگیرید.

بررسی قیمت لحظه ای گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه

نکته بسیار مهمی که در خرید گریتینگ تسمه مضرس چهارپهلو گالوانیزه وجود دارد، بررسی قیمت لحظه ای این محصول است. خریداران باید هر روزه نسبت به اطلاع یافتن از قیمت این محصول، اقدام کنند. چرا که قیمت گریتینگ تسمه مضرس چهارپهلو گالوانیزه به صورت لحظه ای تغییر کرده و نوسانات زیادی را پشت سر خواهد گذاشت. از مهمترین دلایل این نوسانات می توان به تغییرات بازار ارز و نوسان در قیمت لحظه ای فولاد اشاره کرد.
 
مواد و متریال ساخت این محصول، هنوز از خارج از کشور به داخل وارد می شود. از این رو هزینه های حمل و نقل، هزینه های گمرک و ... می توانند بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشند. برای داشتن  یک خرید مطمئن و مناسب، همواره نسبت به بررسی قیمت لحظه ای گریتینگ تسمه مضرس چهارپهلو گالوانیزه اقدام کنید.
 

تشخیص کیفیت گریتینگ تسمه مضرس در چهار پهلو گالوانیزه

در صنعت برای اطلاع از کیفیت محصولات، آزمایش های مختلفی روی آن انجام می دهند. در صورتی که محصول از این آزمایش ها سربلند بیرون بیاییدف به معنای آن است که کیفیت مناسبی دارد. اگر شما هم قصد دارید تا یک گریتینگ تسمه مضرس چهارپهلو گالوانیزه باکیفیت خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم تا محصول خود را از یک مرکز فروش شناخته شده و معتبر تهیه کنید.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید