دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

گریتینگ تسمه در تسمه آهنی

 

گریتینگ ها جزء مقاطع فولادی بسیار کاربردی و ارزشمند هستند که از کنار هم قرار گرفتن برخی عناصر فلزی به شکل طولی و عرضی ساخته می شوند و تنوع بسیار زیادی دارند. در این بخش با کاربردهای گریتینگ تسمه در تسمه آهن آشنا می شویم.

 

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد گریتینگ تسمه در تسمه آهنی

گریتینگ ها دارای یک سری مشخصات فنی هستند که عبارتند از تسمه باربر، چشمه، رابط، وزن و نگهدارنده. هر گریتینگی بسته به مشخصات فنی خود در گروه خاصی از محصولات قرار گرفته و کاربردهای منحصر به فردی نیز دارد. رابط بخشی است که می تواند به شکل های مختلفی در گریتینگ به کار رود.
 
یکی از انواع رابط در گریتینگ تسمه است. گریتینگ تسمه در تسمه آهنی از مجموعه ای تسمه های فولادی ساخته شده که به شکل شبکه مانند روی هم قرار می گیرند. یکی از مزیت های رقابتی این محصول مقاومت بسیار بالای آن در شرایط مختلف است. از کاربردهای گریتینگ تسمه در تسمه آهن عبارتند از:
  • کاربرد در ساخت سقف کاذب
  • کاربرد در ساخت کف ساختمان
  • کاربرد در ساخت پله های فرار و پله های اضطراری
  • کاربرد در ساخت انواع کانال و حوضچه
  • به عنوان یک پوشش عالی در ساخت کف کارخانجات صنعتی
  • کاربرد در صنایع پالایشگاهی
  • کاربرد در ساخت کف موتورخانه
  • کاربرد در سکوهای نفتی و...

خرید آنلاین گریتینگ تسمه در تسمه آهنی

با توجه به کاربردهای بی نظیر گریتینگ تسمه در تسمه آهنی، بازار خرید و فروش این محصول از رونق بسیار خوبی برخوردار شده است. از این رو مجموعه های تولیدی زیادی در زمینه تولید و عرضه انواع گریتینگ تسمه در تسمه شروع به فعالیت کرده اند تا بتوان از این طریق پاسخی درخور به نیاز مشتریان دهند.
 
خوشبختانه با ظهور فروشگاه های اینترنتی، امکان خرید آنلاین گریتینگ تسمه در تسمه آهنی فراهم شده است. از این طریق متقاضیان می توانند در هر نقطه از کشور، تنها با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی به شکل کاملا غیر حضوری محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

بررسی قیمت لحظه ای گریتینگ تسمه در تسمه آهنی

برای بررسی قیمت لحظه ای گریتینگ تسمه در تسمه آهنی می توانید از طریق نمایندگی های معتبر آن اقدام کنید. این مراکز لیستی از قیمت محصولات بر اساس آخرین تغییرات روز تهیه کرده و در هر لحظه این لیست را بروزرسانی می کنند.
 
بنابراین شما می توانید از جدیدترین قیمت محصولات به راحتی مطلع شوید. مهم ترین عاملی که باعث ایجاد نوسان در قیمت گریتینگ تسمه در تسمه آهنی می شود، شرایط ارز و دلار است که وضعیتی ناپایدار داشته و هر روزه تغییراتی در آن صورت می گیرد.

تشخیص کیفیت گریتینگ تسمه در تسمه آهنی

برای تشخیص کیفیت گریتینگ تسمه در تسمه آهنی لازم است موارد مختلفی را بررسی کنید. شرایط تولید محصول، متریال به کار رفته در ساخت آن، نحوه شبکه بندی، مشخصات ظاهری و... از مهم ترین عواملی هستند که در کیفیت نهایی محصول تاثیرگذارند.
 
گاه تشخیص کالای مرغوب و اصل از نوع نامرغوب آن برای مصرف کنندگان عادی سخت است. از این رو پیشنهاد می شود در گام نخست محصول خود را حتما از مراکز معتبر تهیه کنید تا از کیفیت نسبی آن اطمینان داشته باشید. در گام بعد می توانید از کارشناسان و متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید