دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

ورق پانچ گالوانیزه

ورق های گالوانیزه به دلیل وجود یک لایه محافظ، از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. زمانی که این مدل از ورق ها را به کمک دستگاه های مختلف مورد پانچ قرار می دهند، می توان انتظار داشت که محصول نهایی نیز از این ویژگی ها برخوردار باشد. ورق پانچ گالوانیزه با اعمال فشار و نیرو توسط دستگاه های پانچ تولید شده و امروزه در طیف وسیعی از صنایع کاربرد پیدا کرده است.

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد ورق پانچ گالوانیزه

ورق های پانچ جزو کاربردی ترین محصولات ورق فلزی در صنایع مختلف هستند. حال ورق پانچ گالوانیزه با تکیه بر ویژگی ها و قابلیت های خود، قادر است تا وظایف مهمتری را به عهده بگیرد. از این رو می توان از آن در طیف وسیعی از صنایع استفاده کرد. برای مثال ورق های پانچ گالوانیزه، در ساخت هواکش های موتورخانه ها به وفور مورد استفاده واقع می شوند. همچنین می توان از آن ها برای ساخت حفاظ در نیروگاه ها، دکل های مخابراتی، مناطق حساس نظامی و ... نیز استفاده کرد.

امروزه صنایع ساخت و ساز نیز از این مدل از ورق ها زیاد استفاده می کنند. می توان از این محصول برای تولید انواع درب و پنجره بهره برد. از دیگر صنایعی که از ورق های پانچ آهنی استفاده می کنند، می توان به صنایع خودروسازی، کشاورزی، غذایی و دکوراسیون اشاره کرد.

خرید آنلاین ورق پانچ گالوانیزه

یکی از اصلی ترین مشکلات افراد برای تهیه ورق پانچ گالوانیزه، نبود یک مرکز فروش در منطقه مورد نظر بود. بدین صورت افراد باید هزینه های مختلفی را برای داشتن یک خرید حضوری متقبل می شدند. اما امروزه می توان به سادگی و با صرف کمترین هزینه های ممکن، دست به خرید ورق پانچ گالوانیزه زد. تنها کافی است تا یک فروشگاه اینترنتی پیدا کرده تا در هر زمان از شبانه روز، نسبت به خرید این محصولات اقدام کنید.

خرید آنلاین ورق پانچ گالوانیزه به شما این امکان را می دهد تا با مقایسه فروشگاه ها و مراکز ارائه دهنده این محصول، بهترین و مناسب ترین آن ها را پیدا کرده و پس از تایید سفارش، آن را درب محل دریافت کنید.

بررسی قیمت لحظه ای ورق پانچ گالوانیزه

اما نکته ای که شاید ذهن شما را هم اشغال کرده باشد، بحث قیمت ورق پانچ گالوانیزه است. قیمت این مدل از ورق ها می تواند بسته به فاکتورهای بسیار گوناگونی متغیر باشد. اما نکته ای که در خصوص این محصول وجود دارد این است که قیمت آن می تواند به شدت دست خوش تغییر قرار بگیرد. از این رو پیشنهاد می کنیم تا برای داشتن یک خریدی مطمئن، نسبت به بررسی قیمت لحظه ای این محصول اقدام کنید.

از مهمترین دلایل نوسان قیمتی ورق پانچ گالوانیزه می توان به نبود ثبات کافی در بازار ارز، تغییرات قیمتی هزینه های گمرک، نوسان در قیمت جهانی فولاد و کاهش و افزایش میزان عرضه و تقاضا در بازار اشاره کرد.

تشخیص کیفیت ورق پانچ گالوانیزه

یک ورق پانچ گالوانیزه باکیفیت، ورقی است که دارای سطحی یک دست، یکنواخت و سیقلی است. همچنین نیاز است تا لایه محافظ آن حداقل 10 تا 275 میلی متر ضخامت داشته باشد. همواره در زمان خرید، به نوع پانچ و کیفیت اجرای آن نیز توجه داشته باشید. نبود لکه های سیاه روی این ورق ها، نشان از کیفیت مناسب آن ها دارد.

 

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید