دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه

اگر به دنبال این هستید که پروژه های ساخت و ساز خود را از نظر ایمنی تضمین کرده و در عین حال، مدیریت خوبی روی هزینه های پروژه داشته باشید، انتخاب گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. بیایید با این محصول کاربردی بیشتر آشنا شویم.
 
مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه 

گریتینگ ها، تشکیل شده از یک سری صفحات مشبک مانند هستند که در ساخت آن ها از تسمه های فولادی و میلگردهای مقاوم استفاده می شود. وجود عناصری همچون میلگرد و تسمه رابط در این محصولات کافیست تا بدانیم گریتینگ تا چه اندازه می تواند در صنایع مختلف کاربردی و مفید باشد. 
گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه، یکی از انواع گریتینگ در بازار است که به دلیل روش تولید خاصی که دارد نسبت به دیگر محصولات از استحکام و دوام بیشتری برخوردار است. روش گالوانیزه گرم باعث می شود تا این محصول در شرایط آب و هوایی سخت دچار فرسایش و زنگ زدگی نشود. از کاربردهای گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه عبارتند از:
• پوشش گالوانیزه باعث می شود تا این صفحات مشبک شکل گزینه ای بسیار عالی در صنعت نفت و گاز باشند. به عنوان مثال در ساخت انواع سکوی نفتی می توان از گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه به شکل خاص استفاده کرد.
• کاربرد برای پروژه های عمرانی و شهرسازی
• برای ساخت کف ساختمان که علاوه بر یکپارچه سازی سطح، مقاومت آن را در برابر انواع فشار بالا می برد.
• استفاده در صنعت مواد غذایی
• کاربرد در صنایع پتروشیمی، هوافضا، کشتی سازی
• کاربرد در عملیات فیلتراسیون
• کاربرد در صنعت خودروسازی و...

تهیه اینترنتی گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه

برای خرید آنلاین گریتینگ تسمه در میلگرد می توانید در هر نقطه از کشور که حضور دارید، تنها با مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر محصول خود را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. خرید اینترنتی این مزیت را به دنبال دارد تا شما به عنوان متقاضی خرید بتوانید محصولات از نمایندگی های مختلف را مقایسه کرده و بعد از یک بررسی کامل، کالای مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید. در سفارش آنلاین همچنین امکان استفاده از نظرات و بازخوردهای دیگر خریداران وجود دارد.

استعلام قیمت روزانه گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه

برای بررسی قیمت لحظه ای گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه می توانید به سراغ سایت های اینترنتی بروید که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند. این مجموعه ها دید خوبی از شرایط قیمت و تعرفه محصولات صنعتی به شما می دهند. هر کالا با توجه به شرایط ساخت از جمله، ابعاد، ضخامت، کیفیت، جنس فلزات و آلیاژهای به کار رفته در ساخت گریتینگ و... قیمت گذاری می شود. در تعیین قیمت محصولات همچنین شرایط نرخ ارز نیز لحاظ می شود. 

تشخیص کیفیت گریتینگ تسمه در میلگرد گالوانیزه

تشخیص کیفیت محصولاتی همچون گریتینگ که از تنوع بسیار بالایی هم برخوردارند، کار چندان راحت و ساده ای نیست. این محصولات توسط کارخانجات مختلفی ساخته می شوند و از همین رو تفاوت سطح کیفیت در کالاهای عرضه شده به بازار به خوبی حس می شود. در صورتی که پروژه کاری شما از حساسیت بالایی برخوردار است، برای تشخیص گریتینگ اصل و با دوام می توانید از کارشناسان و متخصصین مجرب کمک بگیرید.
 

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید