دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم

از روی هم قرار گرفتن و بافته شدن سیم های مفتولی که در فرایند ساخت به تیغ هایی تیز مجهز می شوند، سیم خاردار تولید می شود. سیم خاردار معمولا به دو شکل رایج خطی و حلقوی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. موضوع بحث ما در خصوص سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم کربن بالا فنر است که دارای ویژگی ها و مشخصه هایی منحصر به فرد بوده و کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف دارد. قطر سیم خاردار یکی از مولفه های مهم و کلیدی در آن است که معمولا اندازه آن در سیم خاردار حلقوی حداکثر به 2.5 متر می رسد. این سیم خاردار به دلیل روکش گالوانیزه گرم کربن بالا، از مقاومت بالایی در شرایط سخت محیطی برخوردار است و می تواند بدون اثری از خوردگی یا زنگ زدگی وظیفه خود را به درستی انجام دهد. 
 
مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم کربن بالا فنر

در ساخت سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم از یک سری بست خاص استفاده می شود که همین بست ها، میزان مقاومت سیم خاردار را تا حد زیادی افزایش می دهند. در واقع وجود بست در سیم خاردار است که باعث می شود اجزای آن با استحکام بالا در کنار هم قرار گرفته و از یکدیگر گسسته نشوند. روش تولید این سیم ها نیز به شکل خاصی است. دو جزء اصلی این محصولات عبارتند از مفتول ها و خارها. 
معمولا یک رشته مفتول فولادی درجه یک را با اشکال خاص و به صورت یکنواخت در یک راستا قرار داده و از دو سیم مجزا به عنوان خار دور تا دور آن ها استفاده می کنند. وجود خار در سیم خاردار سطح امنیت آن را به مراتب افزایش می دهد. همانطور که از نام این محصولات پیداست، شکل ظاهری آن ها به صورت حلقه حلقه است و این یک نظم و یکپارچگی خاص به محصول می بخشد. 
در ساختار آن ها می توان به خوبی یک رشته فولادی سخت فنر را مشاهده کرد که قطر آن ها به 2.5 میلیمتر می رسد. همچنین قطر استاندارد برای خارها 2 میلیمتر در نظر گرفته شده است.  سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم کربن بالا به دلیل کیفیت ساخت و ویژگی هایی که دارد، کمی گران تر از سیم خاردار خطی است. البته از این محصول استفاده های بیشتری هم در صنایع مختلف می شود. این محصولات خود به گروه های دیگری تقسیم می شوند که در ادامه با انواع آن آشنا خواهیم شد.

انواع سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم

بسته به نوع ساخت و مشخصات ظاهری، سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم به دو گروه زیر تقسیم می شود.

سیم خاردار حلقوی ساده (سوزنی)

بیشترین مورد مصرف و کاربرد سیم خاردار حلقوی ساده یا سوزنی در مناطق نظامی به ویژه پادگان هاست که احتمالا نمونه هایی از آن را مشاهده کرده اید. از آن جایی که قطر این نوع سیم خاردار بیش از حد استاندارد در نظر گرفته می شود، می توان آن را به یک گزینه بسیار مناسب برای مکان های امنیتی در نظر گرفت. معمولا قطر مفتول های گالوانیزه گرم به کار رفته در ساخت این نوع سیم خاردار 3 میلیمتر و قطر خارها 2.5 میلیمتر است.

سیم خاردار حلقوی تیغی (تبری)

این سیم خاردار را در بازار با نام سیم خاردار لیزری نیز می شناسند. سیم خاردار حلقوی تبری یا تیغی را می توان جزء جدیدترین و مدرن ترین محصولات در بازار به شمار آورد. محور اصلی تشکیل دهنده سیم خاردار را یک رشته مفتول گالوانیزه درجه یک تشکیل داده و به جای استفاده از رشته ها و سیم های مفتولی مختلف دیگر از تیغ های گالوانیزه استفاده می شود. 
این تیغ ها در فواصل مشخص و معینی قرار گرفته و آن ها را به شکل تیغ یا تبر بر روی محور اصلی سیم پرس می کنند. خطوط مرزی، مکان های حساس نظامی و محدوده های خطر از جمله مکان هایی هستند که بیشترین استفاده را از این نوع سیم خاردار دارند.

مزایای سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم کربن بالا فنر

از مهم ترین مزایای استفاده از سیم خاردار حلقوی گالوانیزه گرم کربن بالا فنر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
از این نوع سیم خاردار می توان به شکل کاملا مجزا استفاده کرد. به عنوان مثال زمانی که سیم خاردار حلقوی را روی لبه یا یک فنس قرار می دهید، می توانید از آن به صورت جداگانه نیز استفاده کنید و این یکی از مزیت های مهم محصول است.
این نوع سیم خاردار بهترین گزینه برای دیوارهای کوتاه است. اگر می خواهید امنیت یک منطقه خاص را افزایش دهید و از ورود حیوانات و یا عوامل مزاحم جلوگیری به عمل آورید، استفاده از سیم خاردار حلقوی به شما پیشنهاد می شود.
این محصولات از نظر توان و مقاومت کششی در شرایط بسیار ایده آل و خوبی قرار دارند. از این رو در شرایط سخت به راحتی دچار آسیب نشده و دوام خوبی از خود به نمایش می گذارند.
حمل، جابجایی و نصب آسانی دارند.
 

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید