دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

ورق پانچ آهنی

یکی از محصولاتی که در صنایع مختلف به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، ورق پانچ است. این محصول در نتیجه انجام پانچ روی ورق های آهنی تولید می شود. بدین صورت می توان به ورق های آهنی شکل دهی داده و با اعمال فشار و نیرو، روی آهن ها طرح و یا حفره ایجاد کرد. با توجه به نوع تولید این محصول، می توان انتظار داشت که امکان ایجاد طرح های مختلف و جذابی روی آن وجود دارد.

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد ورق پانچ آهنی

ورق های پانچ آهنی قادر هستند تا طیف وسیعی از وظایف را به عهده بگیرند. از این رو در صنایع مختلف و با اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال از مدل آجدار ورق فلزی می توان به عنوان کفپوش در کارگاه ها و یا کارخانه ها استفاده کرد. از سوی دیگر، به دلیل ایجاد طرح های متنوع و جذاب، کاربرد بسیار بالایی در صنعت دکوراسیون پیدا کرده است. البته که در این میان نباید از کاربرد حفافظتی ورق پانچ آهنی نیز غافلشد.

از این ورق های می توان برای ساخت حفظا در نیروگاه ها، دکل های مخابراتی، مناطق حساس نظامی، اماکن ورزشی و ... استفاده کرد. ورق های پانچ آهنی قابلیت استفاده در ساخت انواع درب، سقف و دیواره را هم دارند. به همین دلیل کاربرد زیادی در صنعت ساخت و ساز پیدا کرده اند.

خرید آنلاین ورق پانچ آهنی

در هنگام خرید این محصول نیاز است تا به نکات بسیار مهمی توجه شود. خرید آنلاین این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، اطلاعات بسیار زیادی از محصول مورد نظر خود به دست بیاورید. همچنین این شانس را دارید تا با مقایسه فروشندگان مختلف، بهترین و مناسب ترین آن ها را پیدا کرده و سفارش خودتان را ثبت کنید. از دیگر مزایای خرید آنلاین ورق پانچ آهنی، می توان به امکان ثبت سفارش در هر زمان و مکانی اشاره کرد. بدین صورت همه افراد امکان بهره مندی از مزایای این محصول را خواهند داشت.

بررسی قیمت لحظه ای ورق پانچ آهنی

قیمت ورق پانچ آهنی بسته به فاکتورهای بسیار مختلفی تغییر پیدا می کند. از میزان عرضه و تقاضا در بازار گرفته تا نوع بسته بندی و مرکز ارائه دهنده این محصول، همگی می توانند بر قیمت آن تاثیر بگذارند. اما بدون شک این محصول را باید در زمره محصولاتی قرار داد که قیمت آن می تواند به صورت کاملا لحظه ای دست خوش تغییر شود.

از مهمترین دلایل آن می توان به تغییر در قیت جهانی آهن اشاره کرد. البته که در این میان نباید از تغییرات لحظه ای قیمت ارز نیز غافل شود. به این موارد همچنین هزینه های جمل و نقل و گمرک را هم اضافه کنید تا مطلع شوید که چرا نیاز است تا از قیمت لحظه ای این محصول، اطلاع پیدا کنید.

تشخیص کیفیت ورق پانچ آهنی

جهت تشخیص کیفیت ورق پانچ آهنی می توانید آن را مورد آزمایش قرار دهید. این مدل از ورق ها باید مقاومت بالایی داشته باشند و کیفیت تولید و ساخت آن ها نیز بالا باشد. از این رو برای اطمینان از داشتن یک خرید باکیفیت، لازم است تا خرید خودتان را از یک مرکز فروش معتبر و شناخته شده انجام دهید.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید