دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

توری رابیتس گالوانیزه گرم

بسیاری از صنایع در ایران همچون صنعت فولاد به دلیل افزایش ساخت و ساز در کشور رونق بسیار زیادی گرفته است و باعث شده تا در صنایع پایین دستی هم از اهمیت بالایی برخوردار شود. رابیتس کاری هم یکی از مشاغلی است که به نوعی با این صنعت در ارتباط است و براساس سه پارامتر اصلی وزن، ستون و چشمه تقسیم بندی می شود. 

 

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کارایی توری رابیتس گالوانیزه گرم

از توری رابیتس گالوانیزه برای سوار کردن ملات روی آن استفاده می شود. اما این تنها کاربرد توری فلزی نیست و از مهم ترین کاربردهای آن می توان به تولید سقف رابیتس، سقف کاذب، گچ کاری و ابزار سق، سوار کردن ملات روی تیرآهن و آرماتور، پوشاندن بتن سیمانی با ملات، نصب پلاستر، ترمیم دیوارهای ترک خورده، دیزاین آشپزخانه، زیباسازی نمای آشپزخانه اپن و ساخت حجم های سیمانی و گچی برای نور مخفی در سالن اشاره کرد.

خریداری توری رابیتس گالوانیزه گرم به صورت آنلاین

امروزه چون مشغله افراد زیاد است، ممکن است خرید حضوری برای آن ها کاری زمان بر و پر هزینه باشد. فروشگاه های اینترنتی آهن آلات همچون فروشگاه ما به عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی مشغول هستند. بنابراین همه افراد می توانند پس از بررسی قیمت محصول آن را به صورت آنلاین سفارش دهند. برای خرید آنلاین توری رابیتس کافی است به بخش دسته بندی محصولات مراجعه کنید و پس از انتخاب متراژ دلخواه آن را سفارش دهید. برای اطلاع دقیق تر از نحوه خرید می توانید با کارشناسان فروش ما در سایت ارتباط داشته باشید.  

بررسی قیمت لحظه ای توری رابیتس گالوانیزه گرم

توری رابیتس گالوانیزه به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شود و از نظر تعداد ستون ها هم این توری ها با هم متفاوت هستند. البته تعداد ستون ها ربطی به قیمت ندارد و تنها سبک و سنگین بودن توری رابیتس است که نقش مهمی در قیمت آن دارد. در واقع هر چه تعداد ورق های گالوانیزه در توری ها زیاد باشد، آن توری سنگین تر خواهد بود و قیمت آن هم بیشتر است. شما می توانید برای بررسی قیمت لحظه ای توری رابیتس گالوانیزه به بخش قیمت ها مراجعه کنید و در هر ساعتی از شبانه روز قیمت آن را چک کنید. ما در سایت خود به صورت آنلاین قیمت ها را قرار می دهیم و هر لحظه آن را طبق نرخ ارز و دلار بروز رسانی می کنیم.

بهترین نوع توری رابیتس گالوانیزه گرم

ممکن است بعضی از تولید کنندگان رابیتس برای این که هزینه نهایی را برای محصولات خود پایین بیاورند، از ورق های گالوانیزه ای استفاده کنند که کیفیت و قیمت آن ها پایین است. به همین دلیل قیمت این توری ها رابطه مستقیمی با کیفیت آن ها دارد. اگر کیفیت ورق گالوانیزه پایین باشد، عملا کیفیت گالوانیزاسیون هم نامطلوب خواهد بود که در این صورت رابیتس تولیدی از کیفیت پوشش دهی خوبی برخوردار نخواهد بود. بنابراین هنگام خرید رابیتس دقت کنید که علائمی همانند زنگ زدگی روی برگ های آن مشاهده نشود. زنگ زدگی به معنای پایین بودن کیفیت این توری ها است.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید