دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

توری پرسی استیل

توری پرسی استیل، در حقیقت یک نوع توری فلزی است که جهت استفاده در صنعت طراحی شده است و از آن جایی که از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار است و کارایی خیلی خوبی دارد، از زمانی که به بازار عرضه شده شدیداً مورد استقبال قرار گرفته و در عرصه های متعددی از آن استفاده می شود. به همین دلیل نیز ما قصد داریم در ادامه آن را به طور کامل به شما معرفی کنیم و در مورد خرید و قیمت توری پرسی استیل نیز صحبت کنیم.

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

توری پرسی استیل چه نوع توری است؟

توری پرسی استیل، یک سازه فلزی است که از طریق به هم بافتن یک سری سیم تولید می شود. البته این سازه امروزه انواع مختلفی دارد و هر صنعتی می تواند، با توجه به اهداف خود مدل آن را انتخاب کند.

کاربرد توری پرسی استیل

توری پرسی استیل، به دلیل کارایی خیلی خوبی که دارد در حوزه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که به طور مثال نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·       صنعت ساختمان سازی

یکی از مهم ترین صنایعی که از توری پرسی، استفاده می کند صنعت ساختمان سازی است. این صنعت برای ساخت فضای داخلی آسانسور و تزئین لابی ساختمان های امروزی توری پرسی استیل را مورد استفاده قرار می دهد و از این طریق توانسته است تحول اساسی در نمای ساختمان ها به وجود بیاورد.

·       صنعت شمیایی

یکی دیگر از حوزه هایی که از توری پرسی استیل، استفاده می کند صنعت شمیایی است که از مقاومت بالای این سازه بهره می برد و ملزومات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت تولید می کند.

·       صنعت لوازم خانگی

یکی دیگر از حوزه هایی که از توری پرسی استیل استفاده می کند، صنعت لوازم خانگی است. این صنعت وسایلی مثل مبل و تخت را با توری پرسی استیل تولید می کند تا عمر مفید آن ها افزایش پیدا کند و مصرف کننده مدام مجبور نباشد جهت تعیمر و بازسازی این نوع وسایل هزینه بپردازد.

ویژگی های توری پرسی استیل

توری پرسی استیل، در قیاس با محصولات مشابه خود از مزیت های زیادی برخوردار است. اینک جهت آشنایی بیشتر شما با این محصول ما برخی از مزیت های آن را به اطلاع شما می رسانیم:

·       وزن سبک

ساختار توری پرسی استیل، به گونه ای طراحی شده است که وزن سبکی دارد و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد.

·       ساختار مقاوم

از دیگر مزیت های توری پرسی استیل این است که ساختار مقاومی دارد و زمانی که در معرض عوامل فرسایشی قرار می گیرد، کیفیت خود را حفظ می کند.

·       نصب آسان

یکی دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد توری پرسی استیل، این است که نصب آن خیلی راحت است و نیازی نیست هزینه زیادی به پروسه نصب آن اختصاص داده شود.

قیمت توری پرسی استیل

 مقدار قیمت توری پرسی استیل به مؤلفه های مختلفی بستگی دارد و از آن جایی که در اکثر مواقع این مؤلفه ها متغیر هستند و وضعیت ثابتی ندارند توری پرسی استیل نیز در بازه های زمانی مختلف با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شود و نمی توان به صورت قطعی در مورد قیمت آن صحبت کرد. اما این در حالی است که قیمت همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نمی توان آن را نادیده گرفت. به همین دلیل نیز ما در این قسمت به صورت اختصاصی در مورد قیمت توری پرسی استیل صحبت می کنیم و به شاخصه هایی که در حین تعیین قیمت این سازه مورد توجه قرار می گیرند اشاره می کنیم و این شاخصه ها به شرح ذیل است:

·       جنس و کیفیت مواد اولیه

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در حین خرید توری پرسی استیل، مورد توجه قرار می گیرد جنس و کیفیت مواد اولیه آن است که قاعدتاً هر چه استاندارد تر باشد این سازه کیفیت بهتری دارد و با قیمت بیشتری به بازار عرضه می شود.

·       سایز و ضخامت

یکی دیگر از شاخصه هایی که در حین تعیین قیمت توری پرسی استیل مورد توجه قرار می گیرد، سایز و ضخامت آن است که با توجه به نوع کاربری این سازه تعیین می شود و مقدار ثابتی ندارد.

خرید توری پرسی استیل

از آن جایی که میان انواع مختلف توری پرسی، از لحاظ کارایی تفاوت زیادی وجود دارد ما به کسانی که قصد خرید توری پرسی استیل را دارند، توصیه می کنیم که قبل از خرید آن حتماً با یک کارشناس مشورت کنند و راهنمایی بگیرند تا بتوانند بهترین نوع توری پرسی استیل را با قیمتی مناسب خریداری کنند و در وقت و پول خود نیز صرفه جویی کنند.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید