دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

میلگرد گالوانیزه

امروزه میلگرد گالوانیزه یکی از مهم ترین مصالح در ساختمان سازی به شمار می رود. میلگردهای فولادی در اسکلت بتنی ساختمان های مسکونی، پارگینگ های بزرگ طبقاتی، پل های زیرگذر و ... به کار می روند. این میلگرد ها در مجاورت بتن قرار می گیرند و این تماس موجب می شود تا یک لایه اکسید نازک بر روی سطح میلگرد فولادی ایجاد شود. این لایه اکسیدی سبب می شود تا فولاد در برابر خوردگی مقاوم شود و در گذر زمان از بین نرود. به این عمل غیر فعال سازی می گویند. ممکن است این عمل غیرفعال سازی در بعضی مواقع به خوبی کار نکند یا اصلاً تشکیل نشود. برای بهبود این وضع از میلگرد گالوانیزه به جای میلگرد فولادی استفاده می شود. میلگرد گالوانیزه به خودی خود دارای یک لایه فلز از جنس روی است. همین فلز موجب می شود تا میلگرد گالوانیزه در مقابل خوردگی مقاوم شود. 
مشاهده لیست قیمت

لیست قیمت محصولات میلگرد گالوانیزه (قیمت فروش)

لطفا برای اطلاع از قیمت لحظه ای تماس بگیرید.

قیمت (ریال)

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

میلگرد گالوانیزه چه مزایایی نسبت به سایر میلگردها دارد؟ 

 گالوانیزه کردن میلگرد به این صورت است که سطح میلگرد را از آلودگی ها پاک می کنند و آن را در مجاورت روی قرار می دهند. سپس در دمای 830 درجه فارنهایت حرارت می دهند و در نهایت اجازه می دهند تا میلگرد گالوانیزه شده نهایی خنک شود. در طراحی، جنس و ساخت میلگرد گالوانیزه نکاتی به دقت رعایت شده است که کاربرد این میلگرد نسبت به سایر میلگرد ها متمایز می شود. 
 • میلگرد گالوانیزه نسبت به سایر میلگرد ها در برابر خوردگی از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار است. این ویژگی میلگرد همچنین این امکان را می دهد تا از آن در فضای باز استفاده شود.
 • میلگرد گالوانیزه نسبت به سایر میلگرد ها از 30 درصد مقاومت بیشتر برخوردار است.
 • میلگرد گالوانیزه توانایی این را دارد که به خوبی به بتن بچسبد و اتصال محکم تری برقرار کند.
 • میلگرد گالوانیزه حین حمل و نقل یا کار پوشش خود را حفظ می کند و خراب نمی شود. 
 • میلگرد گالوانیزه از زنگ زدن اسکلت فلزی و ترک خوردن بتن جلوگیری می کند. 
 • میلگرد گالوانیزه عمر و دوام بالایی دارد. به همین علت ظاهر خود را حفظ می کند؛ از این رو می توان از آن ها در نمای ساختمان نیز استفاده کرد. 
 • میلگرد گالوانیزه این امکان را دارد تا به جای استفاده از حجم زیاد بتن، به مقدارکمتر از بتن استفاده شود.
 • ملیگرد گالوانیزه نسبت به سایر روکش های ضد زنگ از قیمت کمتری برخوردار است. 
 • میلگرد گالوانیزه را می توان در هر نوع آب و هوایی به کار گرفت.

خرید میلگرد گالوانیزه مفتولی از طریق سایت

این روز ها به راحتی می توان هر محصولی که دلخواهتان است را از طریق سایت خریداری کنید. میلگرد گالوانیزه نیز از این قاعده مستثنا نیست. در سایت های مخصوص میلگرد گالوانیزه می توانید از تمام مشخصات آن مطلع شوید و با دیدی باز به محصول نسبت به خرید اقدام نمایید. کارخانه ها یا نمایندگی های فروش میلگرد گالوانیزه در سایت ها تمام مشخصات کالا را درج می کنند و در نهایت قیمت آن را ارائه می دهند. از این جهت دست شما برای انتخاب و خرید میلگرد باز است.
 ممکن است کارخانه یا نمایندگی میلگرد گالوانیزه شهر شما از کیفیتی که به دنبال آن هستید برخوردار نباشد. از این رو یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی از سایت این است که شما به کارخانه ها و نمایندگی های بیشتری در شهرهای مختلف دسترسی دارید. این دسترسی یعنی تنوع در انتخاب بیشتر و بهتر برای شما. 

قیمت میلگرد گالوانیزه در بازار به صورت لحظه ای 

قیمت میلگرد گالوانیزه با توجه به پارامترهایی برآورد می شود: 
 • سایز
میلگرد گالوانیزه بر اساس مکانی که قرار است در آن جا به کار رود در سایزهای مختلفی ساخته می شوند. هرچه سایز میلگرد بزرگ تر باشد، قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند. 
 • وزن
با توجه به پارامتر سایز، هر چه سایز میلگرد بزرگ تر باشد، وزن آن نیز بیشتر می شود. در نتیجه به قیمت آن افزوده می شود. 
 • کارخانه تولیدی و برند آن 
در زمان ساخت میلگرد گالوانیزه باید نسبت به کیفیت آن دقت شود. از این رو کارخانه ها با هم در رقابت هستند تا بهترین کیفیت را با قیمتی مناسب به دست مشتری برسانند. 
با توجه به نوسانات لحظه ای دلار در ایران به طور قطعی نمی توان قیمت واحدی را برای میلگرد گالوانیزه در نظر گرفت. هر روز با توجه به قیمت دلار، قیمت میلگرد گالوانیزه نیز در حال تغییر است؛ از این رو برای مطلع شدن از قیمت آن می توانید به سایت کارخانه مورد نظر مراجعه کنید. سایت کارخانه یا نمایندگی، هر روز قیمت به روز شده ی میلگرد را اطلاع رسانی می کند. 

برای سفارش میلگرد گالوانیزه چند پارامتر را باید در نظر گرفت؟ 

هنگام خرید میلگرد گالوانیزه چند پارامتر مطرح است. موقع سفارش باید نسبت به مشخصات و استاندارد های میلگرد آگاه باشید تا با توجه به آن ها و بسته به نیاز خود، مناسب ترین میلگرد را برای خرید و سفارش انتخاب کنید. این موارد به شرح زیر هستند:
 • سطح مقطع میلگرد: به مساحت مقطع دایره های شکل میلگرد  اطلاق می شود که از طریق قطر آن سایز میلگرد محاسبه می شود. 
 • سایز میلگرد: سایز میلگرد همان قطر میلگرد است. معمولا این قطر بین 8 تا 40 میلیمیتر است. 
 • عاج طولی و عرضی: عاج برجستگی های روی میلگرد است. همین عاج باعث اتصال محکم آن به بتن می شود. 
 • ارتفاع عاج نسبت به دیواره: این پارامتر به طول خود عاج نسبت به دیواره میلگرد بستگی دارد. می توان گفت ارتفاع اصلی عاج.
 • ارتفاع عاج ها نسبت به هم: به فاصله میانی بین دو عاج اطلاق می شود. 
 • تمام این نکات برای آگاهی بیشتر شما نسبت به محصول کافی است. با توجه به این نکات می توانید نسبت به خرید میلگرد گالوانیزه اقدام نمایید. اگر در انتخاب خود دقت عمل نفرمایید و به این به پارامترها بی توجهی کنید، ممکن است در طی زمان که میلگرد گالوانیزه در کار استفاده شد، خرابی هایی را به بار بیاورد. این خرابی ها ممکن است خسارات جبران ناپذیر مالی و جانی به همراه داشته باشند. پس بهتر است در ابتدای کار از مناسب ترین نوع میلگرد استفاده کنید تا بعدا متحمل ضرر های بزرگتر نشوید. 

برای سفارش میلگرد گالوانیزه چه سایتی فروشگاهی مناسب است

در حال حاضر یکی از مقرون به صرفه‌ترین شیوه‌های خرید، خرید از فروشگاه اینترنتی است. افراد برای خرید محصولات مورد نظر خود نظیر میلگرد گالوانیزه باید به دنبال یک فروشگاه مناسب باشند تا در نهایت بتوانند خرید خود را هوشمندانه انجام دهند. وجود برخی از ویژگی‌های کلیدی باعث می‌شود تا خرید به شکل ایده‌آل و در بستر مناسب انجام شود. خریداران در هنگام انتخاب فروشگاه مورد نظر خود باید به موارد زیر توجه کنند:

۱

وب سایت فروشگاهی باید دارای مجوزهای لازم در جهت فروش محصولات و خدمات خود باشد.

۲

یک وب سایت فروشگاهی باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه اینترنتی باشد تا خریداران میلگرد گالوانیزه بتوانند، محصولات مورد نظر خود را با خیال راحت‌تری خریداری کنند.

۳

وجود بخش مشاوره رایگان در فروشگاه اینترنتی دارای اهمیت است، چرا که کارشناسان مجموعه می‌توانند بهترین و متناسب‌ترین محصولات را بر حسب صنایع مختلف

۴

تضمین قیمت میلگرد گالوانیزه و کیفیت محصولات انتخاب شده به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های برتر یک فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شود.

۵

علاوه بر موارد گفته شده بخش پشتیبانی 24 ساعته که به صورت تخصصی به مشتریان ارائه شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

۶

ارسال سریع و به موقع نیز به عنوان دیگر فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی معتبر شناخته می‌شود.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید