دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

سیم خاردار خطی گالوانیزه گرم

احتمالا همه شما می دانید که سیم های خاردار در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک آن ها کاربردها و ویژگی های خاص خود را دارند و در مناطق مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع سیم خاردارها که جز پرطرفدارترین و رایج ترین آن ها محسوب می شود، سیم خاردار گالوانیزه گرم است. در واقع در این نوع از سیم ها، ورق های گالوانیزه اصلی ترین مواد تشکیل دهنده سیم خاردار محسوب می شوند. با ما همراه باشید تا شما را با این محصول آشنا کنیم.

مشاهده لیست قیمت

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

کاربرد سیم خاردار خطی گالوانیزه گرم

توری سیم خاردار گالوانیزه گرم به دو دسته سیم خاردار حلقوی و خطی تقسیم می شود که هرکدام از آن ها کاربردهای خاص خود را دارند. مدل خطی همان طور که از آن نام آن پیدا است، به صورت خطی نصب می شود، این توری فلزی بیشتر برای حفاظت باغ و زمین های کشاورزی و گاها ساختمان های نیمه کاره مورد استفاده قرار می گیرد. سیم های خاردار حلقوی هم به صورت یک مفتول به عنوان راستا و دو سیم دیگر به عنوان خار هستند که جنس آن ها گالوانیزه است. سیم خاردار گالوانیزه خود به دو دسته تبری و سوزنی تقسیم می شوند که این نوع از توری ها بیشتر برای مکان ها و صنایع نظامی کاربرد دارند.

خرید آنلاین سیم خاردار خطی گالوانیزه گرم

امروزه افراد ترجیح می دهند به جای گشت و گذار در بازارهای شهرشان، از فروشگاه های اینترنتی ای خرید کنند که آن ها را به اقصی نقاط کشور وصل می کند. خرید آنلاین محصولات آهن آلاتی باعث می شود تا در وقت شما صرفه جویی شود و با فروشگاه های معتبر در سراسر کشور آشنا شوید. یکی از این فروشگاه های اینترنتی که در زمینه فروش آهن آلات فعالیت می کند، فروشگاه ما است که شما می توانید به خرید آنلاین سیم خاردار گالوانیزه بپردازید. کافی است به بخش دسته بندی محصولات مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. برای کسب آگاهی بیشتر در زمینه خرید محصول می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

بررسی قیمت لحظه ای سیم خاردار خطی گالوانیزه گرم

برای تولید سیم خاردار گالوانیزه نیاز به سیم مفتول، تیر حصار یا پایه فنس، توری حصاری و دیگر متعلقات فنس کشی و پروژه تکمیل حصار و غیره است. بنابراین قیمت این توری ها به قیمت این مواد اولیه بستگی دارد. قیمت مواد اولیه هم قطعا با تغییر نرخ ارز و دلار دچار نوسانات می شود. از این رو ما قیمت لحظه به لحظه این محصولات را در سایت خود قرار می دهیم تا شما بتوانید خرید خود را راحت تر انجام دهید. کافی است به قسمت قیمت های لحظه به لحظه سایت مراجعه کنید تا قیمت تمامی محصولات آهن آلاتی را در این قسمت مشاهده کنید.

تشخیص کیفیت سیم خاردار خطی گالوانیزه گرم

سیم خاردار گالوانیزه همان طور که از نام آن ها پیدا است، از ورقه های گالوانیزه ساخته شده اند. بعضی از تولید کنندگان ممکن است در ساخت این توری ها کم و کاستی ایجاد کنند و از ورقه های سبک که کیفیت پایین تری دارند، استفاده کنند. در صورتی که کیفیت این محصولات پایین باشد، خود را با زنگ زدگی نشان می دهند. پس توجه به این نکته می تواند به شما در خرید بهتر کمک کند.

نظرات کاربران

فرم ثبت نظر

برای پیشرفت روند مجموعه، نظر یا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

مثال : حامد محمودی

مثال : ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷

امتیاز خود را ثبت کنید