دسته محصولات

توری فلزی
گریتینگ

راهنمای خرید بهترین توری پرسی با کیفیت

توری پرسی به سازه ای بافته شده با سیم مفتول است که به منظور...

ثبت سفارش محصولات

تیم پشتیبانی دکتر فلز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما خواهند بود.

شماره های تماس تلفنی

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته

توری پرسی به سازه ای بافته شده با سیم مفتول است که به منظور حصارکشی در زمین های کشاورزی و ایجاد محدوده مشخص در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید توری پرسی عمدتا از فلزاتی مانند استیل کم کربن، فولاد گالوانیزه، برنج، آلومینیوم و برنج استفاده می شود. بر همین اساس نیز قیمت توری پرسی متفاوت است. ظاهر آن به صورت مشبک های چهارضلعی است که با مفتول های موج دار به هم بافته شده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی کاربرد توری پرسی بپردازیم. 

انتخاب خرید توری پرسی چه مزیتی برای شما دارد؟

قیمت توری پرسی در مقایسه به کاربردهایی که دارد به صرفه بوده و به همین دلیل یکی از پرفروش ترین محصولات در صنایع به حساب می آید. کاربرد توری پرسی در بخش های مختلف است و به همین دلیل با فلزات مختلف و در ضخامت های متنوع تولید می شود. قطر مفتول های استفاده شده برای تولید توری پرسی 3 تا 5 میلی متر است. این مفتول ها ابتدا طی فرایند پیچیده ای پرس می شوند تا استحکام لازم را به دست آورده و سپس به شکل مربع یا لوزی در هم تنیده می شود. سایز چشمه های در انواع توری پرسی متفاوت است و به همین نسبت نیز قیمت توری پرسی تغییر می کند.
موج دار بودن توری پرسی استحکام آن را افزایش داده و باعث دوام بیشتر آن هنگام استفاده می شود. جنس فولادی و گالوانیزه توری پرسی در برابر رطوبت واکنشی نداشته و خواص خود را حفظ می کند. به این ترتیب زنگ زدگی باعث از بین رفتن سازه نشده و از لحاظ اقتصادی به صرفه است. همانطور که گفته شد کاربرد توری پرسی بسیار گسترده بوده و در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود. به همین دلیل نیز انواع مختلفی از آن تولید می شود که تفاوت آن ها در سایز چشمه و نوع فلز مفتول است. صنایع های مختلف می توانند بر حسب نیاز مدل مورد نظر از توری پرسی را انتخاب کرده و به کار بگیرند.
علاوه بر تنوع بالای توری پرسی، استفاده از آن نیز بسیار راحت است. این سازه علیرغم کاربردهای متنوعی که دارد به راحتی حمل و نقل شده و نصب آسانی دارد. بنابراین افراد می توانند با کمترین دردسر کاربرد متنوعی از توری پرسی داشته باشند. توری پرسی بهترین انتخاب برای حصارکشی زمین های کشاورزی است. چرا که مانند دیوارهای بتنی محدودیت عبور نور خورشید نداشته و در عین ایجاد امنیت، روند تولید محصول کشاورزی را تحت تاثیر قرار نمی دهد. قیمت توری پرسی نسبت به کاربردهایی که دارد مناسب است.

کاربرد اصلی توری پرسی چیست؟

با توجه به توضیحاتی که از این سازه ارائه شد، پی بردیم که کاربرد توری پرسی متنوع است. بنابراین برای آشنایی با کاربردهای آن با ادامه مقاله راهنمای خرید توری پرسی همراه باشید:
حصار کشی و زهکشی: خرید توری پرسی بهترین انتخاب برای حصار کشی و ایجاد قفس حیوانات و پرندگان است. توری پرسی نور خورشید و هوا را از خود عبور می دهد و تهویه مورد نیاز را برای حیوانات فراهم می کند. بنابراین اگر قصد دارید برای محافظت از حیوانات خانگی قفس بسازید از توری پرسی استفاده کنید. چرا که قیمت توری پرسی مناسب بوده و مقاومت بالایی دارد.
نانوایی: از کاربرد توری پرسی می توان در نانوایی ها اشاره کرد. قطعا همه ما حداقل یکبار این توری ها در مقابل نانوایی ها مشاهده کرده ایم که از آن برای قرار دادن نان و خنک شدن استفاده می شود. دلیل به کار بردن توری پرسی در این بخش، مزیت تهویه های و مقاومت آن در برابر گرما است. به علاوه فلزات استفاده در آن با رطوبت واکنش نداده و باعث زنگ زدن توری پرسی نمی شود.
صنایع سنگین: فلزاتی که در ساخت توری پرسی استفاده می شوند مقاومت قابل توجهی در برابر مواد شیمیایی دارند. به همین دلیل اکثرا در ساخت صنایع پتروشیمی و معدن از آنها استفاده می شود. مدل هایی از توری پرسی که چشمه های با سایز کوچک تر و نزدیک به هم دارد در این صنایع به عنوان فیلتراسیون در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
صنایع ساخت و ساز: کاربرد توری پرسی در صنایع ساخت و ساز هم فراوان است. مقاومت بالایی توری پرسی در برابر رطوبت آن را مناسب برای استفاده در استحکام سازه های بتنی قرار داده است. به همین دلیل در ساخت ستون و پایه ساختمان عمدتا از توری پرسی استفاده می شود. خرید توری پرسی بر اساس قیمتی که دارد برای پیمانکاران به صرفه بوده و استحکام مورد نیاز را ایجاد می کند.
سایر کاربردها: در خودروسازی، صنعت دارو، الکترونیک و تکنولوژی، سازه های هنری و مجسمه سازی و... از توری ها پرسی استفاده می شود.

توری سرندی چه نوع توری است؟

توری سرندی شکلی از توری های پرسی بوده که کاربردهای متنوعی دارد. توری سرندی از مفتول های از جنس گالوانیزه ساخته می شود که در هم تنیده شده و با چشمه های نزدیک به هم، به صورت رولی یا صفحه ای به فروش می رسد. تقاطع مفتول ها در توری سرندی جوش داده می شود تا استحکام بیشتری داشته و پس از استفاده دچار تغییر نشود. چشمه های توری سرندی مانند توری پرسی به شکل مربع یا مستطیل ساخته می شود. فلزات مختلفی در ساخت توری سرندی به کار می رود که بر همین اساس نیز کاربردهای مختلفی برای آن وجود دارد.
از توری سرندی برای ایجاد حصار و ساخت قفس برای پرندگان استفاده می شود. توری سرندی مانند توری پرسی قابلیت عبور نور خورشید را داشته و از تهویه خوبی برخوردار است. به همین دلیل انتخاب خوبی برای ایمن سازی زمین کشاورزی و یا لانه پرندگان محسوب می شود. با استفاده از توری سرندی حصاری مستحکمی ساخت می شود که هوا به راحتی از آن عبور کرده و محدودیتی برای آن وجود ندارد. این مدل توری در برابر واکنش های شیمیایی نیز مقاوم بوده و در صورتی که به خوبی آبکاری شده باشد، رطوبت باعث فرسودگی آن نخواهد شد. قیمت توری پرسی و توری سرندی را از سایت های معتبر مشاهده کنید.

خرید توری پرسی به صورت آنلاین چه مزیتی دارد؟

 برای خرید توری پرسی لازم است تا به مراکز فروش آن در سطح شهر رفته و خرید خود را انجام دهید. اما توصیه ما این است که ثبت سفارش خرید توری پرسی را از سایت های معتبر و به صورت غیر حضوری انجام دهید. به این ترتیب نیازی به مراجعه حضوری نبوده و در وقت و زمانتان نیز صرفه جویی خواهد کرد. بسیاری از سایت های ارائه دهنده خدمات فروش محصولات صنعتی، دارای مشاورانی بوده که اطلاعات کافی از سازه مد نظر را در اختیار قرار داده و سبب خریدی مطمئن و به صرفه برای شما خواهند شد.
با وجود سایت های فروش محصولات این چنینی، بدون اینکه کلافگی های رفتن به بازار را متحمل شوید، قیمت توری پرسی را مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود به کمک مشاوران سایت، ثبت سفارش کنید. خرید توری پرسی به صورت غیرحضوری، مشکلات حمل و نقل و دشواری های جا به جایی را نیز برای شما به همراه نخواهد داشت. به علاوه با کمک مشاوران می توانید از میزان کیفیت سازه و تناسب آن با هدف خرید اطمینان حاصل کنید.

تفاوت توری پرسی با سایر توری ها

تفاوت هایی در ظاهر و کاربرد توری پرسی و سایر انواع توری وجود دارد. برای مثال توری زنجیری نوعی از توری ها پر کاربرد در صنایع است که در ظاهر با توری پرسی فرق هایی دارد. ساخت توری زنجیری به صورت تار و پودی نبوده بلکه مفتول های آن از عرض در کنار هم قرار گرفته اند. این توری مقاومت بالایی داشته و مانند توری پرسی در برابر رطوبت و عوامل شیمیایی مقاوم است.
تفاوت توری پرسی و توری سرندی نیز در ظاهر آن هاست. همانطور که گفته شد توری پرسی شامل مفتول هایی است که در هم تنیده شده و به این شکل استحکام خود را حفظ می کنند. اما مفتول های موجود دار توری سرندی در محل تقاطع، جوش داده می شوند و عمدتا نیز برای سرند کردن مواد مورد استفاده قرار می گیرند. برای بافت هر دو نوع توری از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می شود. عدم جوش نخوردن محل تقاطع توری پرسی به معنا کاهش استقامت آن نبود و تفاوت توری پرسی و توری سرندی در کاربرد آن ها است. قیمت توری پرسی و سایر توری ها به موادی که در آن استفاده می شود و همچنین کشور تولید کننده مفتول های آن بستگی دارد. برای اطلاع از جزئیات خرید توری پرسی به سایت های معتبر فروش محصولات صنعتی مراجعه کنید.

آیا بهترین توری برای حصار کشی توری پرسی است؟

توری پرسی نسبت به سایر توری ها، چشمه های درشت تری داشته و این امر یعنی در ساخت آن از فلزات کمتری استفاده شده است. به این ترتیب قیمت توری پرسی نسبت به سایر انواع توری ها مناسب است. علاوه بر آن فلزی بودن ساختار توری پرسی سبب افزایش استحکام و مقاومت آن در مقایسه با حصارهای پلاستیکی شده و ایمنی بیشتری را به وجود می آورد. توری های پرسی حمل و نقل و نصب راحتی نیز دارند. به این ترتیب برای حصارکشی انتخاب مناسبی محسوب می شوند.